Hakkımızda

İkranur Prefabrik olarak Türkiye’de yeni bir başlangıcın öncülüğünü yapmak istiyoruz. Konsept Ev tasarımlarımızla yenilikçi bakış açımızla ülkemizin ve dünyanın yeni ve sürekli gelişen destekleyen bir markası olmak için varız. 

İkranur Prefabrik daha önce edindiği tecrübe ve Arge çalışmalarıyla yeni bir oluşumdur. Sıradanlığı aşıp kişiye özel tasarım ile ülkemizin bu anlamda ilklerinden olmak istiyoruz. Estetik açıdan göz doldurucu modelleri ile çalışmalarımızı sürdükmekteyiz.

Misyonumuz

Prefabrik, konteyner, çelik ev, ahşap ev gibi yapı sektörüne imzamızı atacak katma değeri yüksek yapılar oluşturuyoruz. Müşterilerimize her zaman yardım etmek onların mutlu ve huzurlu kalması için elimizden geleni yapıyoruz. Güvenli, kaliteli ve çevre dostu evler üretiyoruz. Müşterilerimiz için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Zaman içerisinde sürekli kendini yenileyerek gelişen, teknolojinin ve bilişim sektörünün nimetlerini kullanarak muhteşem tasarımlar hazırlayan ve sahada bunları üreten uluslararası bir firma olmak en büyük hedefimizdir. Sadece 81 ille sınırlı kalmayıp evrenselleşmek istiyoruz ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hayallerinizi Ertelemeyin

Tasarımdan uygulamaya kadar bütün aşamalarda profesyonel ekiplerimiz ve yüksek teknolojik ekipmanlarla oluşabilecek hataları minimize ederek, modellemesi yapılan binanın birebir uygulanmasını sağlamaktayız. Olmayanı değil, olanı satıyoruz. Türkiye’nin Tasarım Merkezi olarak tasarlıyoruz ve üretiyoruz. Sağlıklı, konforlu ve fonksiyonel tasarımlarla prestijiniz için tercih sizin; sonrası bizim işimiz. Hayallerinizi ertelemeyin.

İkranur Yapı

EKİP LİDERLERİMİZ

Lokman SAYIM

Lokman SAYIM

CEO/Co-Founder
Beraat DÜLGAR

Beraat DÜLGAR

Bilgisayar Mühendisi
Oğuzhan Sayım

Oğuzhan Sayım

Pazarlama Uzmanı